2 % dane pre OZ

Ďakujeme za 2 % z dane na podporu OBČIANSKEHO ZDRUŽENIA NOVOMESKÉHO

Našou víziou je vytvoriť novú športovo-oddychovú zónu pre rodiny s deťmi a seniorov. Pomôžete nám? Venovať nám môžete svoje 2 % z dane. Podporíte tým výstavbu nového detského ihriska. Ďakujeme všetkým, ktorí nám v tom pomohli.

Prostriedky získané z 2% dani chceme použiť na podporu voľno-časových aktivít detí a mládež. Vyplýva to z našich stanov.

ÚDAJE (NÁS) O PRIJÍMATEĽOVI:

Obchodné meno (názov): Občianske združenie Novomeského
Sídlo: L. Novomeského 774/2, 927 01 Šaľa
Právna forma: Občianske združenie
IČO: 423 679 72

ĎAKUJEME VÁM!

AKO KONKRÉTNE POMÔCŤ?

Ako mám poukázať 2 % z dane? (prosím kliknite)
Postup krokov sa mierne líši podľa toho, či % z dane chce poukázať fyzická osoba (zamestnanec, alebo osoba, ktorá si sama podáva daňové priznanie) alebo právnická osoba

Ako môžu dobrovoľníci poukázať 3 % z dane? (prosím kliknite)
Dobrovoľníci, ktorí v roku 2015 odpracovali dobrovoľnícky minimálne 40 hodín, môžu v roku 2016 poukázať nie 2% ale 3%. Ako na to?

TLAČIVÁ NA STIAHNUTIE:

FO-Vyhlasenie2p2018_OZ_Novomeskeho

Aké sú časové lehoty pre tých, ktorí chcú poukázať % zo zaplatenej dane?

Prečo by ste mali darovať 2 % dane práve nám? 

Už niekoľko rokov sa snažíme vytvoriť novú športovo-oddychovú zónu pre rodiny s deťmi a seniorov. S podporou – viacerých priateľov, známych, mesta a sponzorov. Považujeme to za súčasť aktívneho prístupu miestnej komunity pri zlepšovaní života.

V tejto zostave sme založili občianske združenie, ktoré sme nazvali rovnako, ako názov sídliska, na ktorom žijeme – “Občianske združenie Novomeského”. Poukázaním 2 % z dane podporíte všetky malé ratolesti, do ktorých sme sa rozhodli investovať.

O 2 % z dane sa uchádzame po tretíkrát.

Po prvýkrát sme získali vďaka vám získali 1 694,20 eur. Tieto finančné prostriedky sme investovali. Aktívne sme podporili aktivity, ktoré smerovali k oživeniu starej betónovej plochy na ulici L. Novomeského.

Po druhýkrát sme získali 1 582,83 eur. Tieto finančné prostriedky sú na našom účte. Zatiaľ sme ich neinvestovali do žiadneho nového projektu. 

Ďakujeme za priazeň a dôveru.

logo_OZ_N
OZ Novomeského

 3,188 total views,  1 views today